2013-2014 Sonbahar-Kış Erkek Modası
2013-2014 Sonbahar-Kış Erkek Modası

2013-2014 Sonbahar-Kış Erkek Modası

Günümüzde daha çok bayanların modayı takip ettiği düşünülse de, etrafımıza baktığımızda birçok erkeğinde moda ile içli dışlı olduğunu ve modayı yakından takip ettiğini görebiliriz. Stiline ve giyimine özen gösteren beyler giydikleri her parçaya dikkat etmekte ve modaya uygun olarak giyinmeye özen göstermektedir.

2013-2014 Sonbahar-Kış Erkek Modasında bu sezon bayan koleksiyonlarında da oldukça moda olan çizgili gömlekleri, ceketleri ve pantolonları görmek mümkün.  Bunun yanı sıra oldukça renkli tasarımlarda erkekler için hazırlanan koleksiyonlarda yer almaktadır. Birbiriden farklı renklerde dar paça pantolonları, spor kesim gömlekleri ve ceketleri, deri formlarda pantolonları ve ceketleri bu sezon beyler için hazırlanan koleksiyonlarda görmek oldukça mümkün. Ekose gömlekler, kürk yaka detayına sahip yelekler ve ceketler erkekleri hem stil sahibi hem de şık göstermektedir. Kadınların yanı sıra erkeklerde artık birçok aksesuar kullanmakta ve bu aksesuarları kıyafetleri ile uyumlu olacak şekilde kombinlemektedir. Bu aksesuarlardan biri olan kaşkol erkeklerin bütün mevsimlerde kullanabileceği bir aksesuar olma özelliği taşımaktadır. Birbirinden farklı renklerde, desenlerde ve mevsimine göre farklı kumaş dokularında olan kaşkollar, erkeklerin daha şık görünmesine yardımcı olmaktadır.

Ayakkabı, saat ve askılı küçük çantalarda erkeklerin önem verdiği aksesuarlar arasında yer almaktadır. Özellikle ayakkabı erkeğin stilini belli eden en önemli aksesuarlardan biridir. Klasik giyimde çok kullanılan deri ve süet ayakkabılar, spor giyimde daha çok tercih edilen converse türü ayakkabılar erkek koleksiyonlarında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2013 alyans modelleri başlıklı makalemizde 2013 alyans modelleri, 2014 alyans modelleri ve alyans hakkında bilgiler verilmektedir.

Günlük Burç Yorumları